W piątek 15 marca 2013 roku uczniowie klasy 2B z Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Kowanówku, bardzo miło spędzili czas w Starostwie Powiatowym w Obornikach. Usłyszeli wiele słów podziwu i zachwytu nad stroikami wielkanocnymi wykonanymi przez całą szkolną społeczność. Duże zainteresowanie świątecznymi ozdobami i uśmiech na twarzach oglądających wystawę, dały uczniom poczucie satysfakcji i zadowolenie z wykonanej pracy.
Elżbieta Ignaszczak
dodane przez