Nasz projekt "Szkolna spiżarnia" został nagrodzony prestiżową nagrodą Narodowego Biura eTwinning, czyli ODZNAKĄ JAKOŚCI za wzorowo zrealizowany projekt i współpracę.
Bardzo się cieszmy, że potwierdzono nasze profesjonalne podejście do pracy, nauki i współpracy.
Ogromne gratulacje dla uczniów klasy 1Pb, 1Pa, 6Ba, 3Ba i nauczycielek współpracujących w projekcie Pań: Joanny Szczech, Pauliny Rutkowskiej, Elżbiety Ignaszczak i Zyty Czechowskiej.
Wszystkie nasze działania możecie zobaczyć na blogu projektowym.
dodane przez Zyta Czechowska