W dniu dzisiejszym 14 grudnia w klasie 2Pb odbyło się spotkanie wigilijne. Gościem specjalnym był Wojtek który na co dzień ma indywidualne nauczanie. W trakcie naszej uroczystości życzyliśmy sobie wszystkiego najlepszego z zachowaniem odpowiedniego dystansu społecznego. Na stole pojawiły się potrawy które nawiązywały również do świąt i było podane w bezpieczny sposób. Atrakcja naszego spotkania było przybycie Gwiazdora. Podczas jego wizyty członkowie klasy otrzymali słodkie podarunki i świąteczne pamiątki w postaci zdjęć klasowych. A dla całej klasy gwiazdor przyniósł drewniany zestaw dziesięciu gier planszowych, który był bardzo oczekiwanym prezentem. Nasze spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze, w zapachu potraw, choinki i palących się świec. Rozmawialiśmy o nadchodzących świętach i graliśmy w gry, które otrzymaliśmy od hojnego Gwiazdora.
dodane przez Wychowawca klasy 2Pb Maciej Pawlak