Egzaminy gimnazjalne. W dniach 23 – 25 kwietnia 2013 r. odbyły się w naszej szkole egzaminy gimnazjalne. Uczniowie klasy trzeciej pod czujnym okiem komisji egzaminacyjnej, której przewodniczyła dyrektor Ewa Szczecińska z zaangażowaniem rozwiązywali testy z zakresu:
Mamy nadzieję, że wysiłek uczniów i nauczycieli, włożony w przygotowania, będzie procentował wysokimi wynikami.
Wychowawca : Monika Bąkowska
dodane przez