Kolejny raz odwiedziliśmy park trampolin. Niesamowite miejsce, które nie znudzi się nikomu kto lubi aktywnie spędzać czas. Wspólne skakanie wprawiło wszystkich w znakomity nastrój, wyzwoliło mnóstwo pozytywnej energii. Uczniowie mogli z różną intensywnością bawić się oraz rywalizować między sobą. Pobyt w tym niezwykłym miejscu, okazał się wspaniałym przeżyciem. Natomiast przejazd pociągiem i tramwajem oraz zakup biletów ciekawą lekcją i ciekawym doświadczeniem.
dodane przez Aleksandra Radzińska