W środę 11 grudnia w ramach realizacji projektu "Pięknie mówimy" odbyły się warsztaty logopedyczne dla uczniów szkoły podstawowej klas 2B, 4B i 5B. Podczas zabaw uczniowie wykonywali ćwiczenia wpływające na wydłużenie fazy wydechu i na prawidłowe układanie narządów mowy podczas wymawiania głosek oraz doskonalące swobodne wypowiadanie się na zadany temat i poczucie rytmu.
E. Ignaszczak, N. Jaworowicz
dodane przez A. Radzińska