Aktualności
2023-01-24
PIERWSZY DZIEŃ ZBIÓRKI NA RZECZ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIATECZNEJ POMOCY - DZIEJE SIĘ!
[ czytaj więcej ]
2023-01-22
#Superkoderzy w naszej szkole 
[ czytaj więcej ]
2023-01-20
VI Przegląd Twórczości ks. Jana Twardowskiego
[ czytaj więcej ]
2023-01-19
Kolędowanie z seniorami oraz VI Przeglądzie Twórczości ks. Jana Twardowskiego
[ czytaj więcej ]
Aktualności z dnia 2014-06-21
WYCIECZKA DO KOŁOBRZEGU

W poniedziałek 16 czerwca uczniowie klas 1P i 3Bg wyjechali pociągiem na trzydniową wycieczkę do Kołobrzegu. Towarzyszli im wychowawcy: E. Ignaszczak i L. Lorenc oraz mamy: pani T. Cichacka i pani M. Świderska a także absolwentka UAM pani P. Górzna. Głównym celem wyjazdu było kształtowanie prawidłowych postaw związanych z funkcjonowaniem społecznym, rozwijanie umiejętności współdziałania, wskazanie ciekawych form spędzania wolnego oraz promocja zdrowego trybu życia poprzez aktywny wypoczynek. W Kołobrzegu powitali nas właściciele willi „Irys”, którzy przetransportowali nasze bagaże a my spacerkiem dotarliśmy na miejsce noclegu. Czyste i przytulne pokoje zostały z aprobatą przyjęte przez młodzież i stały się naszym domem na kolejne dni. W ładnej jadalni gospodarze podawali nam pyszne śniadania. Tam też zjadaliśmy kolacje, zaś obiady z apetytem pałaszowaliśmy w wojskowej stołówce „Konsumy”. Podczas wycieczki uczniowie zwiedzili port i latarnię morską w Kołobrzegu, odbyli rejs statkiem „Monika” po morzu, korzystali z różnorodnych atrakcji na basenie w Aquaparku Hali Millenium. Piękna pogoda sprzyjała spędzaniu czasu na plaży podczas zabaw z piłką oraz maszerując z kijami Nordic Walking. Opaleni i pełni wrażeń w środę wieczorem zostali powitani przez rodziców na dworcu. Dziękujemy pracownikom Przewozów Regionalnych PKP za rezerwację wagonu do Kołobrzegu i w drodze powrotnej. Serdeczne podziękowanie składamy firmie Destylacje Polskie za pomoc w realizacji tego wyjazdu.

Elżbieta Ignaszczak, Irena Lorenc


Galeria zdjęć

dodane przez A. Radzińska