W piątek 12.12. 2014r. już kolejny raz uczniowie wraz z nauczycielkami z Zespołu Szkół w Kowanówku przystroili choinkę w Starostwie Oborniki. Zielone drzewko zostało przystrojone w kolorowe, błyszczące paczuszki, które mają symbolizować radość i dostatek w nadchodzące święta. Pan Starosta Adam Olejnik, jego zastępca Andrzej Okpisz oraz Pani skarbnik Joanna Konieczna podziękowali wszystkim słodyczami i złożyli życzenia bożonarodzeniowe. Na zakończenie wszyscy razem pozowali do zdjęć na tle pięknej choinki, która ozdobiła hol Starostwa Powiatowego.
I.Lorenc, A. Radzińska
dodane przez