Aktualności
2023-01-24
PIERWSZY DZIEŃ ZBIÓRKI NA RZECZ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIATECZNEJ POMOCY - DZIEJE SIĘ!
[ czytaj więcej ]
2023-01-22
#Superkoderzy w naszej szkole 
[ czytaj więcej ]
2023-01-20
VI Przegląd Twórczości ks. Jana Twardowskiego
[ czytaj więcej ]
2023-01-19
Kolędowanie z seniorami oraz VI Przeglądzie Twórczości ks. Jana Twardowskiego
[ czytaj więcej ]
Aktualności z dnia 2015-03-19
UDZIELANIE POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

W ramach realizacji "Szkolnego Programu Profilaktyki" w naszej szkole w klasach gimnazjalnych oraz przysposabiających do pracy przeprowadzone zostały warsztaty dotyczące pierwszej pomocy przedmedycznej. Z tej okazji Członkowie Zespołu Profilaktyki zaprosili strażaków z Komendy Powiatowej PSP w Obornikach. Nasi goście udzielili nam informacji dotyczących pierwszej pomocy oraz zachowania się w sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu. W sposób praktyczny zademonstrowali metody udzielania pierwszej pomocy przy omdleniach, epilepsji, utracie przytomności czy zadławieniu. Uczniowie z ciekawością uczestniczyli w zajęciach i z zainteresowaniem słuchali dzielnych strażaków. Zajęcia upłynęły w miłej atmosferze. Uczniowie pożegnali gości oklaskami oraz wręczyli dyplom z podziękowaniem.

Członkowie Zespołu Profilaktyki


Galeria zdjęć

dodane przez