W dniu 23.04.2015r. uczniowie naszej szkoły udali się do Cinema – City Plaza
w Poznaniu na film
pt. „Kopciuszek”. Znana i lubiana bajka przedstawiona w nowoczesnej wersji bardzo się uczniom podobała. Po seansie skorzystaliśmy z gościnności Restauracji Mc Donald's, gdzie każdy uczestnik otrzymał zestaw Happy Meal oraz deser lodowy.
Dorota Zydorczak
dodane przez