W piątek, 20 listopada 2015 r. w godzinach popołudniowych, grupa uczniów naszej szkoły wraz z opiekunkami i panią dyrektor brała udział w uroczystości z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa w Starostwie Powiatowym w Obornikach.
Celem naszego uczestnictwa były występy artystyczne grupy tanecznej"Ogniki" i wokalnej "Do-Re-Mi" pod kierunkiem p. Nowak i p. Bąkowskiej.
Podczas uroczystości wręczono min. dyplom uznania dla szkoły oraz Szkolnego Koła PCK za aktywną współpracę z Zarządem Oddziału Rejonowego PCK
i krzewienie idei Polskiego Czerwonego Krzyża.
Pani Dyrektor Ewa Szczecińska, zabrała głos przedstawiając swój podziw
i wyraziła uznanie dla wszystkich honorowych dawców krwi. Po części oficjalnej wszyscy zebrani mogli częstować się pysznym ciastem i owocami.
I. Lorenc, M. Bąkowska, K. Nowak
dodane przez