W naszej szkole, w ostatni piątek września odbyło się „Sprzątanie Świata”.
Przed wyjściem w teren, przeprowadzono pogadankę na temat postaw ekologicznych.
Pod hasłem „ KOCHAM, LUBIĘ, SZANUJĘ,...NIE ŚMIECĘ”, które na ten rok szkolny ustanowiła Fundacja Nasza Ziemia, uczniowie naszej szkoły ruszyli w teren, aby wyzbierać wszystkie śmieci zalegające poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania. Celem akcji był wzrost świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży.
Zebrane przez uczniów śmieci wywieźli pracownicy PGKiM. Wszyscy uczestnicy akcji na koniec zostali nagrodzeni słodkim upominkiem od organizatorów: mgr Ireny Lorenc oraz mgr Elżbiety Ignaszczak.
dodane przez Jolantę Majkowską