Jak każdego roku tuż przed feriami zimowymi w Zespole Szkół w Kowanówku odbył się bal karnawałowy. Było barwnie i wesoło gdy rozbrzmiewała muzyka w szkolnej świetlicy. Uczniowie przeobrazili się w różne postaci ze świata bajek, bądź przystroili się we własnoręcznie wykonane maski. Pod tym kątem odbyły się następujące konkursy: na najciekawszy strój balu przebierańców oraz najpiękniejszą maskę. Podczas zabawy wybrano również królową i króla balu. Wszystkie konkursy (taniec z miotłą, taniec na gazecie, taniec z balonem i inne) zostały nagrodzone rozmaitymi upominkami, ufundowanymi przez przyjaciół szkoły. Ponadto w trakcie balu cała społeczność mogła zaobserwować jak poruszają się na parkiecie zawodowi tancerze. Bardzo efektowne stroje i tańce klasyczne (walc, tango) oraz latynoamerykańskie (samba, rumba) bardzo się spodobały i zostały nagrodzone wielkimi brawami. Takim miłym akcentem rozstajemy się na ferie. Życzymy udanych ferii!
Organizatorzy
dodane przez Aleksandrę Radzińską