Aktualności
2023-01-24
PIERWSZY DZIEŃ ZBIÓRKI NA RZECZ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIATECZNEJ POMOCY - DZIEJE SIĘ!
[ czytaj więcej ]
2023-01-22
#Superkoderzy w naszej szkole 
[ czytaj więcej ]
2023-01-20
VI Przegląd Twórczości ks. Jana Twardowskiego
[ czytaj więcej ]
2023-01-19
Kolędowanie z seniorami oraz VI Przeglądzie Twórczości ks. Jana Twardowskiego
[ czytaj więcej ]
Aktualności z dnia 2016-06-20
GORĄCZKA ZŁOTA

W piątek 17 czerwca 2016 roku odbył się w naszej szkole kolejny finał akcji "Gorączka złota" zorganizowany przez opiekunkę SK PCK Irenę Lorenc.
Liczenie monet trwało kilka dni,...najwięcej zebrano groszówek bo aż ok.4 tysięcy. Pozostałych monet także nie było mało, bo w sumie uzbieraliśmy 166 zł. 68 gr.
Uczniowie, którzy nazbierali najwięcej pieniążków zostali wyróżnieni na specjalnym apelu i otrzymali drobne upominki w postaci zeszytów na nowy rok szkolny. Królem tegorocznej akcji "Gorączka złota" został Tomasz Jeżewski uzbierał 44 zł. 68 gr. Za pomoc w zliczaniu monet dziękuję pani Beacie Zdancewicz i uczniom kl. 3P. Cała kwota zostanie przekazana do Rejonowego Oddziału PCK w Obornikach.

Irena Lorenc


Galeria zdjęć

dodane przez