Jak co roku pod koniec czerwca odbywają się Dni Obornik i jedną z atrakcji jest puszczanie wianków na Warcie. W porozumieniu ze Stowarzyszeniem APLAGA z Obornik tradycją Zespołu Szkół w Kowanówku stało się przygotowanie "wianków", a właściwie pływających platform po Warcie. Przewodnim motywem w tym roku są rozbójnicy związani z akwenami wodnymi, dlatego uczniowie pod kierunkiem p. E. Rzeskiej – Kamińskiej, p. G. Surmy i p. A. Radzińskiej wykonali gigantycze platformy z elementami pirackimi. Wakacje tuż, tuż i warto mieć marzenia o dalekich wyprawach lub odkryciu skarbu piratów. Przygodo- ahoj!
E. Rzeska -Kamińska
dodane przez