W środę19 października 2016 roku w godzinach popołudniowych, odbyły się czwarte warsztaty w ramach realizacji projektu „Targ smaku” (poprzednie miały miejsce 5 października oraz 21 i 30 września 2016 roku). Podczas warsztatów uczniowie klas: 1Bg, 3Bg, 1P, 3P i 3Ag rozwijali umiejętności ozdabiania przedmiotów użytkowych i dekoracyjnych związanych ze Świętami Bożego Narodzenia oraz samodzielnie przygotowali następujące potrawy:
W czasie realizacji warsztatów młodzież doskonaliła swoje umiejętności w zakresie estetycznego nakrywania stołu, prawidłowego posługiwania się sztućcami, zwracania uwagi na dobre maniery podczas przygotowywania potraw oraz w czasie posiłków oraz rozwijania poczucia odpowiedzialności a także umiejętności komunikacji i pracy
w grupie.
Warsztaty prowadziły: Elżbieta Ignaszczak,
Irena Lorenc i Mirosława Stanuch.
dodane przez