Dnia 10.11.2016 roku uczniowie naszej szkoły uczcili 98. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Samorząd Uczniowski we współpracy z uczniami z klas 5Bs, 6As, 5As, 1Ag, 3Bg przygotował montaż słowno-muzyczny. W programie wykorzystano treści realizowane w ramach takich projektów jak: „Tu wszędzie jest moja ojczyzna” oraz „Śladami wielkich artystów… Twórczość współczesnych bardów- poetów i pieśniarzy”. Zaproszeni goście i młodzież szkolna z zainteresowaniem i w skupieniu obejrzeli oraz wysłuchali tej szczególnej lekcji historii zawierającej współczesne piosenki o ojczyźnie, inscenizację ruchową do piosenki poetyckiej „ Miejcie nadzieję” oraz prezentację multimedialną.
J. Kaczmarek, S. Bardzik, W. Okulanis,
M. Bąkowska, E. Hanczarska Ślachciak,
A. Czainski, M. Pawlak
dodane przez