Po zebraniu wyników wszystkich klas nastąpiło uroczyste podsumowanie konkursu „Wzorowa frekwencja” za miesiąc październik 2016 roku. Każdy uczeń z licznej grupy dzieci i młodzieży ze szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły przysposabiającej do pracy oraz zespołu rewalidacyjno- wychowawczego został wyróżniony pochwałą i nagrodą.
E. Ignaszczak, Z. Czechowska
dodane przez