Tradycją naszej szkoły jest to, że w okresie Świąt Bożego Narodzenia uczniowie wypiekają pierniki, które ozdabiają nie tylko kolorowym lukrem i czekoladą, ale także bakaliami i cukrowymi drobiazgami. Swoje pierniki wypiekła już klasa 3P, szkoły przysposabiającej do pracy. Zapewniamy, że nie tylko pięknie pachną, ale także smakują!
Kinga Frąckowiak, Zyta Czechowska
dodane przez