W czwartek 8 grudnia 2016 roku uczniowie z klas: 3Bs, 1Bg, 3Bg, 1P i 3P uczestniczyli w corocznym spotkaniu świątecznym „Wieczór z Aniołami” zorganizowanym przez pracowników i uczestników Domu Maltańskiej w Puszczykowie. Wśród wielu atrakcji było: przedstawienie, wystawa prac, koncert kolęd w wykonaniu zespołu STREFA ZERO i poczęstunek. Jednak wszyscy z niecierpliwością czekali na podsumowanie wyników tegorocznych konkursów. Uczniowie naszej szkoły zostali wyróżnieni dyplomami oraz nagrodami i zajęli:
Prac przygotowanych na konkursy było znacznie więcej a zostały one wykonane także przez uczniów klas: 3Bs, 1Ag i indywidualnie nauczanych oraz wychowanków zespołu R-W. Wszystkie te dzieła mogliśmy podziwiać na wystawie a każde zostało nagrodzone upominkiem.
E. Ignaszczak, E. Rzeska - Kamińska, A. Seredyńska
dodane przez