Rodzice uczniów postanowili pomóc zebrać pieniądze na mikrobus, który zawiezie naszą młodzież na spotkanie wigilijne „ Wieczór z Aniołami” do Puszczykowa. W tym celu mamy uczniów: Jakuba Banaszaka, Mariusza Cichackiego, Patryka Filipiaka, Adriana Krawczaka i Honoraty Kulety spotkały się w środę 28 listopada i przez osiem godzin upiekły, ozdobiły i zapakowały ponad 250 pierników. Te małe dzieła sztuki, rodzice i pracownicy szkoły będą mogli kupić już w piątek 30 listopada, podczas szkolnych andrzejek.
Elżbieta Ignaszczak
dodane przez