Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy zaprosili dziś całą społeczność do szkolnego straganiku. Na lekcjach przyrządziliśmy pyszny, domowy smalec, który dziś za przysłowiową złotówkę wszyscy mogli skosztować z chlebem i kiszonym ogórkiem. Dziękujemy Piekarni "Pod Rogalem" za nieodpłatne przekazanie pysznego chlebka.
Z. Czechowska i E. Ignaszczak
dodane przez