Podczas szkolnego apelu podsumowano kolejne wyniki konkursu "Wzorowa frekwencja". Organizatorzy ogłosili nazwiska uczniów, którzy wykazali się stuprocentową obecnością w miesiącu styczniu oraz w całym semestrze. W nagrodę za wzorową frekwencję uczniowie oraz najlepsze klasy otrzymały nagrody.
E. Ignaszczak, Z. Czechowska
dodane przez