W piątkowy ranek w holu Starostwa Powiatowego w Obornikach stanęła piękna choinka, którą ustroili uczniowie naszej szkoły. Już po raz dziewiąty Zespół Szkół Specjalnych dekorował drzewko w Starostwie. Tym razem pod opieką Ireny Lorenc i Natalii Jaworowicz, uczniowie zamiast tradycyjnych bombek zawiesili na choince błyszczące, kolorowe ozdoby, które wykonane zostały własnoręcznie przez uczniów i opiekunki. W przystrojeniu drzewka pomogli dzieciom Starosta Adam Olejnik, wicestarosta Andrzej Okpisz oraz skarbnik Joanna Konieczna. Pan Starosta w podziękowaniu za pięknie ozdobione drzewko, podarował uczniom słodycze i na pamiątkę tej chwili, wszyscy razem zapozowali do zdjęcia
Irena Lorenc
dodane przez