W poniedziałek 10 grudnia uczniowie naszej szkoły wyjechali na spotkanie wigilijne „Wieczór z Aniołami”, zorganizowane przez pracowników Domu Pomocy Maltańskiej w Puszczykowie. Z zainteresowaniem obejrzeli przedstawienie i zwiedzili wystawę prac plastycznych przygotowanych przez 17 ośrodków z terenu województwa wielkopolskiego. Kolorowe i pomysłowe dzieła są efektem konkursów:
w których także uczestniczyła młodzież z klas: 3A, 4A, 6A, 2B, 3Ba i 3Bb. Miła atmosfera, piękny wystrój i wspaniałe nagrody wpłynęły na dobre samopoczucie i satysfakcję z własnych osiągnięć osób, które przygotowywały prace plastyczne. Uczestnicy tej wycieczki, kierują gorące podziękowania do pań: I. Banaszak, T. Cichackiej, E. Filipiak, R. Krawczak i E. Kulety, które swoim zaangażowaniem i pracą przyczyniły się do zdobycia środków na przejazd mikrobusem.
Elżbieta Ignaszczak
dodane przez