Czas rekolekcji już za nami, jednak pamiętamy i pięknie wspominamy: spotkanie z ks. Mateuszem Szkudlarkiem, który w świadectwie swojego życia, ukazał nam działanie Matki Bożej, spotkanie z ks. Dawidem Stelmachem, który opowiedział nam o życiu w Afryce i poprowadził Drogę Krzyżową, spotkanie na Mszy Świętej, którą odprawiał ks. Piotr Kowalewski w naszych intencjach. Oprócz tego uczniowie brali udział w warsztatach kulinarnych, plastycznych, matematycznych, konkursie z j. niemieckiego.
dodane przez A. Garstecka