Smacznie i kolorowo!
Pierwszy dzień nowej pory roku w naszej szkole upłynął pod hasłem Kulinarnej Wiosny. Było coś dla ducha i dla ciała. Podczas warsztatów uczniowie szkoły podstawowej rozwiązywali zagadki i krzyżówkę, przypominając sobie najważniejsze pojęcia związane z wiosną oraz samodzielnie przygotowywali kolorowe, zdrowe kanapki z nowalijek. Na koniec spotkania młodsi uczniowie wykonali kolorowe bukiety, natomiast starsi - wiosenne gaiki. Było miło, smacznie i kolorowo! Witaj wiosno
dodane przez Szkolne Koło TPD