Czas karnawału, to czas, który sprzyja organizowaniu zabaw i bali przebierańców.
W naszej szkole, jak co roku został zorganizowany Bal Karnawałowy.
Do tańca przygrywał zaprzyjaźniony z naszą szkołą DJ Jony (pan Jarosław Byczyk).
W trakcie zabawy uczniowie brali udział w konkursach i zabawach ruchowych m.in. „taniec
z balonami”, „bajkowe zagadki”, „jedzie pociąg” oraz „taniec z miotłą”. To właśnie konkurs „taniec z miotłą” wywołał w uczniach najwięcej pozytywnych emocji.
Organizatorzy nie zapomnieli o słodkich upominkach. Na zakończenie balu „zagrał” zespół Weekend – „Ona tu jest” wszyscy świetni się bawili.
dodane przez