Uczniowie naszej szkoły uczcili setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości biorąc udział w szkolnym konkursie „Estetyczna klasa” pod tytułem „Sto lat wolnej Polski”, który odbył się 07 listopada 2018 r. Bogate wręcz artystycznie wykonane przez uczniów tematyczne gazetki i pięknie udekorowane sale w barwach narodowych odzwierciedliły patriotyczną postawę uczniów.
Gratulujemy wszystkim uczniom i wychowawcom.
dodane przez Monika Bąkowska
Elżbieta Hanczarska - Ślachciak